1

Курс рубля в обмінниках Ужгорода | Купити рубль Ужгород

Купівля
Продаж
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.0200 1.0640
GBP/USD 0.0000 0.0000
USD/PLN 0.0000 4.2790
EUR/PLN 0.0000 4.6450
Графік змін Курс рубля в обмінниках Ужгорода | Купити рубль Ужгород

Актуальний курс російського рубля до гривні в Ужгороді та обмін у Money 24

Усі валюти світу можна розділити на дві категорії: ті, що використовуються на міжнародному рівні, та ті, що призначені лише для локальних платежів. Якщо оцінювати російський рубль, то на міжнародному ринку він не дуже затребуваний. Проте високий попит на грошову одиницю існує завжди. Все завдяки тому, що населення Російської Федерації перевищує 140 мільйонів жителів. Крім того, громадяни інших країн регулярно відвідують РФ із особистими чи професійними цілями. Тому варто заздалегідь переглянути курс рубля в Ужгороді, якщо ви збираєтеся вирушити туди.

Крім того, національна валюта Росії активно використовується під час торгів на міжнародному валютному ринку. Якщо вам хочеться успішно спекулювати на біржах, варто відслідковувати курс російського рубля в Ужгороді та його найменші зміни. Пропонуємо сьогодні поговорити про відмінні характеристики цієї валюти. Компанія Money 24 завжди рада допомогти з обміном на найвигідніших умовах.

Джерела формування курсу RUB/UAH в Ужгороді

курс рубля в УжгородіЯкщо виділити найважливіший чинник, що впливає на курс російського рубля до гривні в Ужгороді – це буде економічна ситуація. Зміни в показниках макроекономіки можуть спровокувати коливання вартості валют. Щоб відстежувати та аналізувати динаміку, потрібно звертати увагу на зовнішній держборг, ВВП, сальдо торговельного балансу, індекс споживчих цін, обсяг державного бюджету та рівень зайнятості.

Існують і інші фактори, що впливають на курс гривні до рубля в Ужгороді:

  1. Дії трейдерів під час торгів. Ринок міжнародної біржової торгівлі ніколи не спить. Багато великих гравців беруть участь у спекуляціях, щоб отримувати прибуток. Вони можуть спровокувати появу короткочасних коливань, яку дрібні гравці ухоплюють, щоб теж заробляти.
  2. Монетарна політика ЦБ. Щоб курс рубля до гривні був якомога стабільнішим, у гру вступають Центральні банки. Їхня кредитна-грошова політика спрямована на мінімізацію стрибків. Для цього вони можуть контролювати емісію грошової маси та валютні операції, проводити інтервенції, знижувати чи підвищувати облікову ставку.
  3. Динаміка ціни сировину. Деякі грошові одиниці називають «сировинними», тому що їхня вартість безпосередньо залежить від цін на сировину. Якщо розглядати російський рубль, ми побачимо, що він залежить від вартості нафти та газу. А все тому, що РФ є великим видобувачем та експортером цих категорій сировини.

курс рубля до гривні Ужгород

Курс російського рубля та його особливості

Щоб вибрати оптимальний момент та вигідно купити рублі в Ужгороді, важливо орієнтуватися у динаміці співвідношення RUB/UAH. За останні п’ять років змін було досить багато, але можна виділити два основні тренди. Аж до січня 2018 року вартість рубля повільно, але впевнено збільшувалася, досягнувши свого піку. З того моменту тенденція пішла на спад. За останні кілька місяців різких змін не було, а придбати рубль зараз можна за 0,36 гривень.

Якщо ви збираєтеся торгувати рублем на FOREX, найкраще вибирати котирування за участю євро, американського долара чи фунту стерлінгів. У валюти висока волатильність, тому дуже важливо проводити технічний та фундаментальний аналіз для вигідних спекуляцій. Пропонуємо розрахувати курс рубля на конвертері онлайн, а також переглянути його динаміку для складання прогнозів.

Де обміняти рублі за вигідним курсом в Ужгороді

У компанії Money 24 в Ужгороді на вас чекає вигідний обмін рублів на гривні, а також:

  • гарантія безпеки та перевірка купюр на справжність;
  • можливість зафіксувати курс;
  • онлайн-калькулятор, щоб швидко перевести гривні в рублі.

Ми допомагаємо з конвертацією приватним клієнтам та юридичним особам. Для постійних відвідувачів та тих, хто змінює валюту оптом, діють спеціальні умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Жителі Міста Ужгорода, а також ті, хто прибув в місто з метою подорожей і у відрядження, можуть розраховувати на нашу допомогу в проведенні фінансових операцій. Ми працюємо в сфері обміну валют, з дорогоцінними металами, надаємо кваліфіковану консультацію з будь-якого питання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Ужгород, пл. Богдана Хмельницького, 2

Як дістатися

Готель «Ужгород», обмін валют біля рецепції готелю

Тимчасовий режим роботи: Пн-Пт 9:00 - 18:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ