1

Курс євро Ужгород | Купити євро в Ужгороді

Купівля
36.6000
Продаж
38.1500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.0200 1.0640
GBP/USD 0.0000 0.0000
USD/PLN 0.0000 4.2790
EUR/PLN 0.0000 4.6450
Графік змін Курс євро Ужгород | Купити євро в Ужгороді

Актуальний курс євро в Ужгороді та вигідний обмін – Money 24

1999 став переламним моментом у світовій економічній системі. 21 рік тому в обіг ввели новий грошовий знак – євро. Але паперові гроші з’явилися не відразу: спочатку валюта була електронною, а тільки через три роки стала повноцінним засобом платежу на ринку. Є дві основні причини, чому потрібно ввести євро:
курс євро Ужгород

 1. Для об’єднання країн ЄС в одну економічну зону, де можна вигідно торгувати без мита;
 2. Для підвищення інвестиційної привабливості Євросоюзу і залучення додаткових вкладів.

Сьогодні курс євро в Ужгороді цікавий кожному, хто займається бізнесом і співпрацює з європейськими країнами, торгує на біржах або збирається в поїздку.

З моменту появи європейської валюти пройшло не так багато часу. Але за цей період вона перетворилася з внутрішнього засобу платежу в сильного міжнародного конкурента. За популярністю євро відразу йде слід за доларом. Грошовий знак використовують для зберігання державних резервів, укладення угод між країнами. Якщо вам хочеться дізнатися докладніше про котирування EUR/UAH та зробити вигідний обмін, звертайтеся в компанію Money 24.

Як формується курс євро до гривні в Ужгороді

На курс євро до гривні в Ужгороді впливає три основні чинники:

 • Активність інвесторів. Якщо іноземні вкладники обирають інвестувати в країни Євросоюзу, то замість доларів вони купують євро. Так на ринку починає збільшуватися попит на валюту, тому вона дорожчає.
 • Політика ЦБ. Кожна держава прагне підтримувати стабільний валютний курс. Щоб захистити гривню від стрибків по відношенню до євро, НБУ бере участь в торгах на міжбанківському ринку, змінює облікову ставку, контролює зовнішньоторговельні операції, проводить додаткову емісію грошової маси.
 • Економіка. Коливання курсу можуть з’явитися через зміну ВВП, рівня зайнятості, інфляції, сальдо платіжного балансу, державного боргу, ділової активності, обсягу держбюджету.

Як обміняти євро за фіксованим курсом в Ужгороді

При необхідності купити або продати євро ми завжди шукаємо місце, де пропонують найбільш вигідний курс. І часто бувають такі ситуації, коли ми плануємо собі момент для конвертації, але за цей проміжок часу ціна валюти змінюється не в кращу сторону. Такі стрибки можуть відбутися навіть протягом години. Тому пропонуємо скористатися послугою Money 24 і зафіксувати курс.
курс євро до гривні Ужгород сьогодні
Для цього вам буде потрібно:

 1. Перейти на наш сайт;
 2. Оформити електронну заявку;
 3. Ввести дані про бажану валюту, суму, і персональну інформацію.

Зробіть це за півгодини до того, як приїдете в наш обмінник. Ми заздалегідь приготуємо для вас гроші, щоб заощадити час при обміні. Також ви можете бути впевнені, що курс залишиться незмінним.

Кому варто відстежувати курс євро в Ужгороді

Періодично обмін євро може знадобитися бізнесменам та інвесторам, щоб проводити міжнародні фінансові угоди або укладати контракти. Також послуга потрібна приватним особам для різних цілей:

 • зберігання власних заощаджень;
 • подорожей і ділових поїздок;
 • формування банківського депозиту в інвалюті.

Трейдерам важливо стежити за стрибками курсу, щоб вчасно купувати і продавати котирування, збільшуючи свій заробіток.

Динаміка курсу EUR та особливості трейдингу

При аналізі динаміки курсу євро за останні три роки чітко видно, що були різкі злети і падіння. На початку періоду вартість валюти становила 34.77 гривень, але потім протягом року поступово знижувалася і досягла мінімуму в грудні 2019. Тоді ціна склала 26.31 UAH. Однак 2020 рік був сповнений несподіванок. У квітні курс злетів до 33.91 UAH, потім в травні впав до 29.18 UAH, а в липні знову підскочив до 38.65 UAH. Це максимальна вартість, зафіксована за весь період. Зараз же ситуація трохи покращилася і придбати валюту можна за 34.7 гривень.

У розрізі біржової торгівлі європейська грошова одиниця користується попитом: нею торгують майже так само часто, як і доларом. Найпопулярнішими вважаються котирування USD/EUR, EUR/GBP і EUR/JPY. Також євро ставлять в пару з екзотичними валютами, наприклад, російським рублем і польським злотим. Завдяки середній волатильності євро на FOREX ризики не дуже високі, але виходить добре заробляти. Можна відкривати позиції на покупку і продаж в короткостроковому і довгостроковому періоді. При цьому дуже важливо дізнаватися свіжі новини з ЄС, щоб спрогнозувати коливання.
курс євро до гривні Ужгород обмінник

Де найвигідніше міняти євро в Ужгороді

Обмінний пункт Money 24 – це найкраще місце для конвертації євро в Ужгороді. Крім обміну, ви можете замовити у нас переказ грошових коштів, обміняти електронні валюти або зношені банкноти.

Наші клієнти отримують:

 • Гарантію безпеки й особистий супровід до авто після проведення операції;
 • Впевненість в 100% справжності всіх купюр;
 • Найвигідніший курс, який можна зафіксувати;
 • Знижки при постійному і оптовому обміні.

Також на нашому сайті ви можете ознайомитися з динамікою EUR/UAH та почитати свіжі новини. Завантажуйте додаток Money 24 на смартфон і залишайтеся в курсі всіх подій. Ми завжди готові допомогти вам з вигідними фінансовими угодами.

Послуги від Money 24/7

Жителі Міста Ужгорода, а також ті, хто прибув в місто з метою подорожей і у відрядження, можуть розраховувати на нашу допомогу в проведенні фінансових операцій. Ми працюємо в сфері обміну валют, з дорогоцінними металами, надаємо кваліфіковану консультацію з будь-якого питання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Ужгород, пл. Богдана Хмельницького, 2

Як дістатися

Готель «Ужгород», обмін валют біля рецепції готелю

Тимчасовий режим роботи: Пн-Пт 9:00 - 18:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ