1

Money24 – кращий обмін валют в Ужгороді

Купівля
35.7000
Продаж
37.4500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Обмін USD / UAH Уся таблиця курсів валют
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Обмін USD / UAH Уся таблиця курсів валют
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.0200 1.0640
GBP/USD 0.0000 0.0000
USD/PLN 0.0000 4.2790
EUR/PLN 0.0000 4.6450
19.05.2022 17:30 Валюта
Купівля Продаж
Купівля Продаж
Заявка на обмін валют Заявка
Обмін USD
можливе обмеження по сумі операції
Створити заявку +
Обмін EUR
можливе обмеження по сумі операції
Створити заявку +
19.05.2022 17:30 Валюта
Купівля Продаж
Купівля Продаж
Заявка на обмін валют Заявка
Обмін EUR/USD
можливе обмеження по сумі операції
1.0200 1.0640
Створити заявку +
Обмін GBP/USD
можливе обмеження по сумі операції
0.0000 0.0000
Створити заявку +
Обмін USD/PLN
можливе обмеження по сумі операції
0.0000 4.2790
Створити заявку +
Обмін EUR/PLN
можливе обмеження по сумі операції
0.0000 4.6450
Створити заявку +

Найвигідніший обмін валют в Ужгороді в обмінному пункті Money 24

Обмін валют в Ужгороді – це найпопулярніша фінансова операція, якою користуються щодня. Неважливо, чи йде мова про сто доларів або велику суму грошей, в будь-якому випадку хочеться отримати максимальну вигоду від угоди. У такому випадку потрібно знайти перевірений обмінник, де вам нададуть привабливі умови співпраці і гарантують безпеку. Саме таким місцем є компанія Money 24. Пропонуємо докладніше розглянути особливості обміну у нас, а також інші можливості клієнтів.

Обмін валют в Ужгороді та фактори, що впливають на нього

Для проведення вигідних конвертацій потрібно трохи орієнтуватися в тих факторах, які можуть вплинути на ціну грошових одиниць. Їх існує досить багато, але ми розглянемо основні:

обмін валют Ужгород

 1. Економічне становище. Коливання вартості грошового знаку найчастіше відбуваються через нестабільну ситуацію в економіці. Наприклад, це може бути падіння ВВП, зростання інфляції і безробіття, зміна сальдо платіжного балансу, державного боргу і бюджету.
 2. Співвідношення попиту і пропозиції. Існує міжбанківський ринок, де кожен день торгують доларом. В основному, цим займаються імпортери та експортери, банківські установи, інвестори і ЦБ. Залежно від обсягів купівлі та продажу доларів змінюється попит і пропозиція, а відповідно, і курс теж.
 3. Фінансово-політичний сектор. Місцева валюта моментально реагує на події, які відбуваються всередині країни. Вона піддається девальвації при наявності зовнішніх конфліктів між державами, запровадженні законопроектів, змінах в політиці оподаткування.

Також важливою вважається політика Центрального банку. Ключове завдання НБУ – вжити будь-які заходи для порятунку національної валюти, не дати їй девальвуватися. Щоб уникнути стрибків, ЦБ проводить інтервенції (бере участь в торгах на відкритому ринку), вводить обмеження з валютних операцій для громадян, змінює процентні ставки по кредитах.
обмінники валют Ужгород

Кому потрібно купувати і продавати валюту в Ужгороді

Існує досить багато причин, щоб звернутися в обмінники валют в Ужгороді. Це:

 • Ведення бізнесу та інвестування. Багато середніх і великих компаній розташовуються не тільки в Україні, але і в інших країнах. Тоді їм доводиться переводити гроші всередині підприємства, конвертуючи валюту. Також часто ведеться співпраця з постачальниками або партнерами з інших країн. Для оплати товарів і послуг теж потрібні іноземні гроші.
 • Торгівля на біржах. Трейдинг – один з популярних способів заробітку за допомогою спекуляцій. В даному випадку важливо відстежувати коливання, щоб вибрати точний момент для здійснення угоди. Так як торгівля на біржах відбувається за участю інвалюти, пізніше її потрібно обміняти, щоб витратити в нашій країні.
 • Особиста безпека. Під безпекою мається на увазі збереження ваших коштів. Якщо ви створюєте власний резервний фонд, то краще конвертувати його в інвалюту, яка вважається надійною. На жаль, гривня до таких не належить.
 • Подорожі. Ми рекомендуємо перед поїздкою заздалегідь купити валюту в Ужгороді, щоб по прибуттю на місце призначення не витрачати на це час і убезпечити себе від шахраїв.

Обмінник Money 24 Ужгород: спектр послуг

купити валюту УжгородОбмінні пункти Money 24 – це велика і сучасна мережа. Ми надаємо широкий вибір послуг, пов’язаних з фінансами:

Міняємо іноземні валюти

Коли потрібно купити або продати валюту в Ужгороді, завжди звертайтеся до нас. По-перше, у нас завжди є потрібна вам грошова одиниця в наявності (або ми підготуємо її на ваше прохання заздалегідь). По-друге, ми із задоволенням обслуговуємо приватних клієнтів та юридичних осіб.

Проводимо операції з криптовалютою

Кілька років тому популярність електронних валют різко злетіла. Багато експертів вважають, що за ними майбутнє. Якщо ви цікавитеся цією темою і хочете придбати або продати криптовалюту, ми допоможемо провести дану транзакцію швидко і без проблем.

Ділимося корисною інформацією

Сайт Money 24 наповнений цікавими та корисними даними про валюти. Заходячи сюди, ви можете:
обменные пункты валют в Ужгороде

 • дізнатися актуальні події в політичному й економічному світі;
 • почитати про особливості кожної грошової одиниці;
 • провести аналіз будь-якого котирування за обраний проміжок часу;
 • зробити власні прогнози і вибрати оптимальний час для обміну;
 • використовувати онлайн-конвертер валют.

Також радимо завантажити мобільний додаток Money 24, щоб в будь-який момент подивитися актуальні дані і дізнатися останні новини.

Міняємо зношені банкноти

Серед готівки досить часто трапляються старі купюри. Вони можуть бути трохи надірвані, потерті, вицвілі й так далі. Якщо такий екземпляр з’явився у вашому гаманці, не поспішайте списувати його з рахунків. Приходьте в наш обмінник – і ми поміняємо вашу банкноту на нову та свіжу.

Оформлюємо грошові перекази

Наші фахівці допомагають з організацією особистих і бізнес-переказів. Ви можете заощадити свій час і надати мінімум даних, щоб замовити транзакцію грошових коштів в будь-яке інше місто України або за кордон. Комісія при цьому досить низька – від 0,01%.

Переваги обмінних операцій в компанії Money 24

Ми пропонуємо:продати валюту Ужгород

 1. Широкий вибір грошових одиниць. Більшість пунктів працюють з трьома валютами: долар, рубль, євро. У нас вибір набагато більше: ми міняємо злоті, фунти, австралійські та канадські долари, шекелі, франки й інші грошові знаки.
 2. Гарантію безпеки. При необхідності ми надамо вам супровід до авто після конвертації великої суми грошей.
 3. Приємні знижки. Пільгові умови співробітництва діють для постійних і оптових клієнтів.

Також у нас діють вигідні пропозиції по обміну. Перед тим, як відвідати обмінний пункт, переходьте на сайт і залишайте онлайн-заявку. Таким чином, актуальна ціна фіксується на півгодини, і ви захищені від непередбачених стрибків.

Пам’ятайте, що відділення нашої компанії знаходиться практично в кожному місті України – ми завжди готові вам допомогти з фінансовими операціями.