1

Огляд чорного ринку валют в Ужгороді: де вигідніше міняти гроші

5 Листопада 2020

Огляд чорного ринку валют в Ужгороді: де вигідніше міняти гроші

Періодично всі ми стикаємося з необхідністю обміну валют. Коли мова йде про невелику суму, ми особливо не замислюємося і йдемо в перший-ліпший на шляху банк або обмінник. Але якщо необхідно конвертувати велику суму грошей, тут починається гонитва за вигодою. У таких ситуаціях багато хто вирішує звернутися на чорний ринок валют в Ужгороді, так як люди переконані, що ніде в іншому місці не вийде знайти настільки ж привабливі пропозиції і велику суму в наявності. Пропонуємо сьогодні розвіяти всі міфи, які стосуються тіньового ринку, і дізнатися все про вигідний обмін.

Чорний валютний ринок Ужгорода: за чи проти

Державна економічна система влаштована таким чином, що існування чорного ринку є її невід’ємною частиною. Він зароджується через прагнення уряду і Центрального банку регулювати вартість національного грошового знаку, впроваджуючи деякі обмеження.

чорний ринок валют Ужгород обмін

Існує чотири основні причини, які підштовхують людей звертатися до неофіційних осіб за обміном. Це:

  • Доступність різних іноземних валют в будь-який день і в будь-який час – немає ніяких обмежень;
  • Можливість проводити фінансові операції без документів, що підтверджують особу;
  • Відсутність необхідності надання звітності (для юридичних осіб);
  • Більш привабливі умови обміну, якщо мова йде про оптову послугу.

Але є й інша, негативна сторона. Перед тим, як звернутися на тіньовий ринок, потрібно розуміти, що ніяких прав у вас там немає. Якщо вам продадуть фальшиві або застарілі банкноти, які вже ніде не приймаються, якщо вас пограбують та обдурять, ви не можете нікому поскаржитися. Таким чином, туманна гонитва за привабливим валютним курсом перетвориться на великиу і значиму втрату всієї суми. Якщо для вас важлива безпека, варто подумати про альтернативні способи обміну.

Формування «чорного» курсу валют в Ужгороді

чорний ринок валют Ужгород курс

Курс валют на чорному ринку Ужгорода залежить від тих самих факторів, що і в інших місцях. На нього впливає:

  1. Політична ситуація: законодавчі зміни, оподаткування, міжнародні конфлікти;
  2. Грошово-кредитна політика: облікові ставки, обмеження фінансових операцій для населення, попит і пропозиція на міжбанківських торгах;
  3. Макроекономічні показники: ВВП, рівень інфляції та безробіття, зовнішні боргові зобов’язання, сальдо платіжного балансу.

Де вигідно і безпечно міняти валюту в Ужгороді

Для вигідного обміну валют є три складові: привабливий курс, якісне обслуговування і гарантія безпеки. Все це ви знайдете у відділенні Money 24 в Ужгороді. По-перше, перед обміном ви можете зафіксувати актуальну ціну інвалюти на нашому сайті. По-друге, для постійних та оптових клієнтів у нас діють приємні знижки.

Після проведення операції ми за бажанням надаємо супровід до автомобіля або іншого найближчого місця. Звертаючись до компанії Money 24, ви піклуєтеся про себе, збереження своїх грошей та отримуєте обслуговування на вищому рівні. Подивитися відповідний обмінний курс валют в Ужгороді можна тут