1

Курс долара Ужгород онлайн | Купити долар в Ужгороді

Купівля
35.7000
Продаж
37.4500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.0200 1.0640
GBP/USD 0.0000 0.0000
USD/PLN 0.0000 4.2790
EUR/PLN 0.0000 4.6450
Графік змін Курс долара Ужгород онлайн | Купити долар в Ужгороді

Вигідний курс долара до гривні в Ужгороді та обмін – Money 24

Якщо у вас запитають, яка валюта найпопулярніша в світі, ви напевно відповісте – долар. Дійсно, грошова одиниця США завоювала довіру на міжнародному рівні. Вона використовується для проведення 70% угод між країнами, в ній держави зберігають золотовалютні резерви. І для українців курс долара в Ужгороді грає важливу роль, адже по ньому можна орієнтуватися на динаміку цін товарів і послуг. Тому сьогодні пропонуємо ближче познайомитися з котируванням USD/UAH та дізнатися, куди краще звертатися за вигідним обміном.

Причини стрибків курсу гривні до долара в Ужгороді

курс долара Ужгород

 1. Макроекономічні показники. Вартість USD змінюється через динаміку валового внутрішнього продукту, державного боргу і бюджету, індексу ділової активності, рівня інфляції та зайнятості, торгового балансу.
 2. Грошово-кредитна політика. Проведення інтервенцій, запровадження обмежень для населення, зміна облікової ставки, контроль експортно-імпортних операцій – всі ці дії дозволяють Національному банку України відрегулювати валютний курс.

Також на курс долара до гривні в Ужгороді впливає сфера фінансів і політики. Курсові стрибки можуть з’являтися при наявності міжнародних конфліктних ситуацій, змін в законодавстві та оподаткуванні, а також зміні влади.

Валюта USD: особливості біржової торгівлі

FOREX – це простір з великими можливостями заробітку. Долар тут займає передову позицію, як і на світовому ринку. Він може використовуватися для успішної торгівлі за короткий або довгий проміжок часу: в обох випадках вигода досить висока. Крім того, в парі з USD може стояти і популярна валюта (як євро і рубль), і екзотична (як франк або польський злотий). Залежно від обраного котирування стратегія біржової торгівлі може змінюватися. У деяких випадках достатньо технічного аналізу, в інших же не обійтися без фундаментального. У долара низька волатильність, за рахунок чого він ідеально підходить трейдерам-новачкам для практики. Тут ризики мінімальні.

Причини для покупки/продажу долара в Ужгороді

курс долара до гривні УжгородПеріодично за обміном доларів звертається практично кожен житель міста. Основна маса – це підприємці. Їм необхідно купувати інвалюту в великих обсягах, щоб забезпечувати життєдіяльність компанії на міжнародному рівні. Також потрібно платити за послуги партнерських підприємств, розташованих за кордоном, або купувати товари в інших країнах.

Крім того, послуга обміну необхідна:

 1. Для трейдингу. Тут важливо постійно стежити за коливаннями курсу USD, щоб не пропустити момент для вигідних спекуляцій. А після виведення грошей потрібно купити гривню, щоб витратити гроші у своїй країні.
 2. Для подорожей. Ми завжди рекомендуємо запасатися іноземними грошима заздалегідь. Так ви будете почувати себе в безпеці, приїжджаючи в чужу країну. Туристів часто намагаються обдурити: щоб уникнути такої ситуації, не варто звертатися до місцевих обмінників.
 3. Для заощаджень. Практично кожен, хто збирає гроші, хоче переконатися в тому, що в один чудовий день вони не пропадуть через різку девальвацію гривні. Тому люди переводять їх в більш надійну валюту. Також можна створювати доларовий депозит для пасивного заробітку.
 4. Для інвестицій. Якщо вкладник перебуває за кордоном, йому потрібно продати долари і придбати гривні для інвестування в Україну. А нашим інвесторам, навпаки, потрібна інвалюта.

Як зафіксувати ціну долара в Ужгороді

Сучасні реалії такі, що курс залежить від співвідношення попиту і пропозиції на ринку. Як ви розумієте, цей показник постійно змінюється. Відповідно, в моменти особливої ​​нестабільності вартість USD може помінятися кілька разів за добу. Як в такій ситуації зробити вигідний обмін? Дуже просто – зафіксувати валютний курс в компанії Money 24.
курс долара до гривні Ужгород сьогодні
Щоб зробити це, необхідно:

 • Перейти на наш сайт;
 • Створити онлайн-заявку;
 • Вибрати валюту і вказати потрібну кількість.

Зробіть це не раніше, ніж за півгодини до відвідування обмінника. Протягом 30 хвилин ми підготуємо гроші, а курс для вас залишиться колишнім, навіть якщо в цей короткий проміжок часу він зміниться не в кращу сторону. Це ідеальний варіант для економії часу і зведення ризиків до мінімуму.

Де краще обміняти долар до гривні в Ужгороді

Обмінник Money 24 – це найкраще місце для конвертації американської валюти. На те є кілька причин:

 1. Можливість зафіксувати курс;
 2. Перевірка банкнот на справжність;
 3. Гарантія безпеки і особистий супровід до авто після проведення операції;
 4. Завжди вигідні пропозиції.

Крім того, на нашому сайті доступна докладна інформація про особливості котирування USD/UAH. Ви можете відстежувати динаміку і складати особисті прогнози. Крім обміну, ми завжди раді вам допомогти з грошовими переказами, обміном електронних валют і старих купюр.

Послуги від Money 24/7

Жителі Міста Ужгорода, а також ті, хто прибув в місто з метою подорожей і у відрядження, можуть розраховувати на нашу допомогу в проведенні фінансових операцій. Ми працюємо в сфері обміну валют, з дорогоцінними металами, надаємо кваліфіковану консультацію з будь-якого питання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Ужгород, пл. Богдана Хмельницького, 2

Як дістатися

Готель «Ужгород», обмін валют біля рецепції готелю

Тимчасовий режим роботи: Пн-Пт 9:00 - 18:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ