1

Як, де і навіщо міняти старі купюри в Ужгороді

7 Жовтня 2020

Згідно зі статистикою, 30% всіх платіжних операцій ми проводимо з використанням готівки. Незважаючи на прагнення повністю перейти на електронні гроші, паперові купюри все ще існують та активно використовуються. В них є одна негативна властивість – зношуватися. «Потерпілий» екземпляр, який потрапив до вас в руки, не захочуть приймати в магазинах і закладах. Не поспішайте позбуватися від нього: зверніться до відділення Money 24, де надається послуга обміну старих купюр в Ужгороді.

Як зрозуміти, що купюра вимагає заміни: ознаки

Часто, коли ми десь розплачуємося готівкою, то відразу не дивимося на банкноти, які нам дають на здачу. Тому так непомітно зношена купюра може виявитися у вашому гаманці. Якщо вам відмовили в прийомі цього примірника, слід самостійно провести аналіз його стану.

На зношеність банкноти і необхідність її поміняти вказують такі ознаки, як:обмін старих купюр Ужгород

  • дірочки, проколи великого і маленького розміру;
  • склеєні скотчем розриви і надриви;
  • відірвані куточки та шматочки;
  • плями хімічного походження і будь-які інші, які невідомо звідки з’явилися;
  • стертість певних цифр, написів, серійних номерів;
  • зміна справжнього відтінку паперу;
  • сліди бруду, через які знижується видимість зображень;
  • наявність штампів, написів, малюнків і візерунків, яких в оригіналі не повинно бути.

Процедура обміну старих купюр в Ужгороді

Якщо раніше заміна старих купюр в Ужгороді здійснювалася тільки через представництва Національного банку України, то зараз ситуація сильно спростилася. Ви можете заощадити масу сил і часу, якщо звернетесь за обміном у відділення Money 24.
заміна старих купюр УжгородНаші співробітники з радістю вам допоможуть. Спочатку слід звернутися до касира, який може провести візуальний огляд банкноти. Далі фахівець визначить ступінь пошкоджень. Вони можуть бути:

  • легкими (більш за 55% площі купюри знаходиться в цілості, всі зображення, букви і цифри проглядаються);
  • важкими (відсутня видимість серійних номерів повністю або частково, є сліди горіння, хімічні речовини).

Якщо ваш екземпляр потрапляє під перший випадок, то ви відразу здаєте його і отримуєте натомість нову купюру. У другому випадку ситуація трохи ускладняється, тому що потрібно провести фахову експертизу. Тоді доведеться трохи почекати, але незабаром вам повідомлять рішення і видадуть нову банкноту.

Переваги заміни зношених банкнот в Money 24

Старі купюри в Ужгороді зустрічаються досить часто, але обміняти їх – не проблема. Звертаючись до компанії Money 24, ви отримаєте висококласне обслуговування і заплатите мінімальну комісію за послугу. Також ми гарантуємо перевірку кожної банкноти на справжність, тому ви надійно захищені від підробок. Сама процедура проходить швидко, що дозволяє вам заощадити час. Звертайтеся: ми завжди раді вас бачити.

Читайте також: “Вигідний оптовий обмін валют в компанії Money 24 в Ужгороді

Схожі публікації
Вигідний оптовий обмін валют в компанії Money 24 в Ужгороді
Вигідний оптовий обмін валют в компанії Money 24 в Ужгороді
29 Вересня 2020

Більшість з нас погодиться, що при обміні валюти оптом в Ужгороді завжди хочеться знайти найвигідніший курс, щоб мінімізувати свої втрати. Також, ...