1

Вигідний оптовий обмін валют в компанії Money 24 в Ужгороді

29 Вересня 2020

Більшість з нас погодиться, що при обміні валюти оптом в Ужгороді завжди хочеться знайти найвигідніший курс, щоб мінімізувати свої втрати. Також, коли мова йде про велику суму, не хочеться ризикувати і довіряти гроші першій-ліпшій компанії. Адже існують недобросовісні місця, де можуть підсунути фальшиві купюри або ті, що вийшли з обігу.

Ми пропонуємо подбати про власну вигоду і безпеку, користуючись послугами обмінного пункту Money 24 в Ужгороді.

Кому і навіщо потрібен оптовий обмін валют в Ужгороді

Існує декілька причин, які змушують людей звертатися за оптовим обміном. Це:

оптові курси Ужгород

  • Інвестиції. Є вкладники, які переводять свої гроші в інші країни. Є інвестори, які приходять в Україну з-за кордону. В обох випадках їм потрібно купувати національну валюту країни оптом.
  • Підприємництво. У будь-якій, навіть невеликій компанії, в обігу перебувають чималі гроші. Іноді їх потрібно переводити з однієї філії в іншу, які знаходяться в різних державах. Іноді необхідно платити іноземним партнерам, співробітникам, постачальникам. Для кожної з цих задач доводиться міняти великі суми.
  • Особисті цілі. Часто ми звертаємося в обмінники, щоб конвертувати свої особисті заощадження. Якщо їх накопичилося чимало, чому б не перевести гроші в більш стабільну, надійну грошову одиницю? Так ми знаходимо впевненість в завтрашньому дні і не турбуємося про те, що гривня різко девальвується. Також можна заробляти на депозитних вкладах, отримуючи щорічний відсоток.
  • Трейдинг. Біржові угоди, як правило, проходять за участю великих сум. Потім, щоб вивести ці кошти і користуватися ними в звичайному житті, необхідно купити оптом місцеву валюту.

Особливості оптового курсу валют

Ринок опту валют в Ужгороді нічим не відрізняється від роздрібної покупки або продажу грошових одиниць. На курс, перш за все, впливає економіка: ВВП, інфляція, рівень зайнятості, торгівельний баланс, зовнішній борг. Також ЦБ прагне регулювати курсові стрибки за допомогою участі в міжбанківських торгах, зміни процентних ставок і встановлення обмежень. Серед інших чинників впливу на курс – баланс попиту і пропозиції, фінансові та політичні зміни.

Money 24 – кращий обмін валют оптом в Ужгороді

Компанія Money 24 пропонує:опт валют Ужгород

  1. Найвигідніші оптові курси в Ужгороді з можливістю попередньо їх зафіксувати;
  2. Гарантовану безпеку та перевірку банкнот на справжність;
  3. Обмін більше 15 різних світових грошових знаків.

Також при оптовій конвертації клієнти обміннику Money 24 отримують приємні бонуси і знижки.

Схожі публікації
Як, де і навіщо міняти старі купюри в Ужгороді
Як, де і навіщо міняти старі купюри в Ужгороді
7 Жовтня 2020

Згідно зі статистикою, 30% всіх платіжних операцій ми проводимо з використанням готівки. Незважаючи на прагнення повністю перейти на електронні ...